Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe

Dane teleadresowe

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe
publiczna ponadgimnazjalna
6342049751
270160421
śląskie
Katowice
Katowice
ul.Sokolska 26
40-086
955 uczniów

Telefon 32 35 11 923

Aneta Łosiewicz

E-mail sltzn@sltzn.edu.pl

E-mail Aneta.Losiewicz@sltzn.katowice.pl

Telefon 32 35 11 923

Danuta Kleinert

E-mail Danuta.Kleinert@sltzn.katowice.pl

Telefon 32 35 11 935

Anna Burdach

E-mail Anna.Burdach@sltzn.katowice.pl

Telefon 32 35 11 936

Ireneusz Boczek

E-mail Ireneusz.Boczek@sltzn.katowice.pl

Telefon 32 35 11 905

Andrzej Bogucki

Telefon 504029193

E-mail Andrzej.Bogucki@sltzn.katowice.pl

Ewa Życka-Szumiła

Telefon 32 35 11 922

E-mail Ewa.Zycka.Szumila@sltzn.katowice.pl

Data wytworzenia dokumentu: 20-10-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: AB
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 października 2015 10:56
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Bogucki
Ilość wyświetleń: 9665
25 stycznia 2017 20:57 (Andrzej Bogucki) - Aktualizacja danych stanowiska.
25 stycznia 2017 20:56 (Andrzej Bogucki) - Aktualizacja danych stanowiska.
25 stycznia 2017 20:56 (Andrzej Bogucki) - Aktualizacja danych stanowiska.
Realizacja: Superszkolna.pl