Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe

Dane teleadresowe

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe
publiczna ponadgimnazjalna
6342049751
270160421
śląskie
Katowice
Katowice
ul.Sokolska 26
40-086
955 uczniów

32 35 11 923

Aneta Łosiewicz

sltzn@sltzn.edu.pl

Aneta.Losiewicz@sltzn.katowice.pl

32 35 11 923

Danuta Kleinert

Danuta.Kleinert@sltzn.katowice.pl

32 35 11 935

Anna Burdach

Anna.Burdach@sltzn.katowice.pl

32 35 11 936

Ireneusz Boczek

Ireneusz.Boczek@sltzn.katowice.pl

32 35 11 905

Andrzej Bogucki

504029193

Andrzej.Bogucki@sltzn.katowice.pl

Ewa Życka-Szumiła

32 35 11 922

Ewa.Zycka.Szumila@sltzn.katowice.pl

Data wytworzenia dokumentu: 20-10-2015
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: AB
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 21 października 2015 10:56
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Bogucki
Ilość wyświetleń: 13496
25 stycznia 2017 20:57 (Andrzej Bogucki) - Aktualizacja danych stanowiska.
25 stycznia 2017 20:56 (Andrzej Bogucki) - Aktualizacja danych stanowiska.
25 stycznia 2017 20:56 (Andrzej Bogucki) - Aktualizacja danych stanowiska.
Realizacja: Superszkolna.pl